Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Aros Basket

Följ

Aros Basket

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

December 2023

Alla aktiviteter
  • 1Fre
    v.48
  • 2Lör
    • 09:00

      Eskilstuna (borta) F-12/13


      15:00
    • 09:00

      Träning P-11


      10:00
    • 10:00

      Träning F-12/13


      11:00
    • 10:00

      Träning P-12


      11:00
    • 10:00

      Träning P-13


      11:00
    • 11:00

      Träning Aros Kidz Club


      12:00
    • 11:00

      Träning P-14/15


      12:00
    • 14:30

      Bemanning av Herrlagsmatchen P-06/08


      18:00
    • 16:00

      Fryshuset Basket Ungdomsklubb (hemma) Herrar A


      18:00
  • 3Sön
    • 14:15

      KFUM Sundsvall Basket (hemma) Herrjuniorer


      15:45
    • 14:15

      KFUM Sundsvall Basket (hemma) Herrar B


      16:15
    • 16:30

      Träning F-08/09


      18:00
    • 18:00

      Träning Damer


      19:00
  • 4Mån
    v.49
  • 5Tis
  • 6Ons
  • 7Tor
    • 17:00

      Träning P-12


      18:00
    • 18:00

      Träning P-11


      19:00
    • 19:00

      Träning P-09/10


      20:30
  • 8Fre
  • 9Lör
    • 10:00

      Träning F-12/13


      11:00
    • 10:00

      Träning P-13


      11:00
    • 10:00

      Träning P-12


      11:00
    • 11:00

      Träning P-14/15


      12:00
    • 11:00

      Träning Aros Kidz Club


      12:00
    • 11:30

      Köping Stars Basketförening Blå (borta) P-11


      12:30
    • 11:30

      Köping Stars Basketförening Blå (borta) P-11


      13:30
    • 13:00

      Köping Stars Basketförening Vit (borta) P-11


      14:00
    • 13:00

      Köping Stars Basketförening Vit (borta) P-11


      15:00
    • 16:30

      Basketgymnasiet Luleå BK (borta) Herrar A


      18:30
  • 10Sön
    • 10:45

      sekretariat match P-09/10


      12:45
    • 11:15

      Ockelbo Basket (hemma) P-09/10


      12:15
    • 11:15

      Ockelbo Basket (hemma) P-09/10


      12:15
    • 11:15

      KFUM-KFUK Ockelbo Basketklubb (hemma) P-09/10


      13:15
    • 12:00

      VB (borta) F-12/13


      16:30
    • 12:45

      Köping Stars Basket (borta) P-06/08


      14:45
    • 12:45

      Köping Stars Basketförening (borta) P-06/08


      14:45
    • 13:15

      Hudiksvalls Basketbollklubb (hemma) Herrar Motion


      15:15
    • 14:00

      Luleå Steelers Basketbollklubb (borta) Herrar A


      16:00
    • 16:15

      Tureberg Basket (hemma) Herrjuniorer


      17:45
    • 16:15

      Tureberg Basket (hemma) Herrar B


      18:15
    • 17:00

      Träning F-08/09


      18:00
    • 18:00

      Träning Damer


      19:00
  • 11Mån
    v.50
  • 12Tis
  • 13Ons
  • 14Tor
    • 17:00

      Träning P-12


      18:00
    • 18:00

      Träning P-11


      19:00
    • 19:00

      Träning P-09/10


      20:30
  • 15Fre
  • 16Lör
    • 10:00

      Träning F-12/13


      11:00
    • 10:00

      Träning P-13


      11:00
    • 10:00

      Träning P-12


      11:00
    • 11:00

      Träning P-14/15


      12:00
    • 11:00

      Träning Aros Kidz Club


      12:00
    • 11:30

      Sandviken Basket Klubb (borta) F-08/09


      13:30
    • 13:30

      Sala Basketbollförening (borta) P-11


      14:30
    • 13:30

      Sala Basketbollförening (borta) P-11


      15:30
    • 16:20

      KFUM Karlskoga (hemma) Herrar Motion


      18:20
    • 16:30

      Knivsta (borta) P-11


      17:30
    • 16:30

      Knivsta IK (borta) P-11


      18:30
  • 17Sön
    • 13:30

      Västerås Basket P-10 Vit (borta) P-11


      14:30
    • 13:30

      Västerås Basket p10 Vit (hemma) P-09/10


      14:30
    • 13:30

      Västerås Basket P-10 Vit (borta) P-10/11


      15:30
    • 16:30

      Västerås Basket P-10 Blå (borta) P-11


      17:30
    • 16:30

      Västerås Basket P-10 Blå (borta) P-10/11


      18:30
    • 17:00

      Träning F-08/09


      18:00
    • 18:00

      Träning Damer


      19:00
  • 18Mån
    v.51
  • 19Tis
  • 20Ons
  • 21Tor
    • 17:00

      Träning P-12


      18:00
    • 17:00

      Träning P-13


      18:00
    • 18:00

      Träning P-09/10


      20:00
    • 18:00

      Träning P-11


      20:00
  • 22Fre
  • 23Lör
  • 24Sön
  • 25Mån
    v.52
  • 26Tis
  • 27Ons
  • 28Tor
  • 29Fre
  • 30Lör
  • 31Sön